• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
23/10/2017
2 lata od opublikowania The Movementu do „Sorry”!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Wczoraj, 22 października minęły dokładnie 2 lata odkąd na kanale naszego ulubieńca – „JustinBieberVEVO” pojawił się The Movement do piosenki „Sorry”! Tancerki z The Ladies of ReQuest & The Royal Family Dance Crews, o których było głośno po wydaniu tego, dały naprawdę czadu. Pamiętacie, jak fani także wrzucali filmiki tancząc do piosenki? Możemy pomóc także naszemu ulubieńcowi w kolejnym życiowym osiągnięciu, a mianowicie piosenka ma obecnie 2,8 miliarda wyświetleń. Brakuje niecałe 2 miliony, aby wokalista miał na koncie 3 miliardy wyświetleń do tego video. Chcecie mu pomóc? Odtwarzajcie tę piosenkę jak najczęściej!

21/10/2017
Julia Michaels wydaje remix „Friends”
Patrycja | Skomentuj (0)

Julia Michaels to 23-letnia piosenkarka oraz autorka tekstów. Dnia 20 października pojawił się remix dziewczyny do piosenki naszego idola ze współpracą z BloodPop’a – „Friends„. Już w sierpniu tego roku, współpracowała ona z wokalistą nad tym utworem. A wyniki tej pracy możemy, już teraz usłyszeć. Piosenkarka naszym zdaniem ma naprawę prześliczny głos, świetnie wyszedł im ten kawałek. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tego utworu zachęcamy do przesłuchania na portalu Spotify. A jeśli już słyszeliście to jak oceniacie najnowszy remix? Napiszcie nam na chacie, jesteśmy bardzo ciekawi waszej opinii.

07/10/2017
8 lat od wydania singla „One Less Lonely Girl”!
Patrycja | Skomentuj (0)

Singel „One Less Lonely Girl” z pierwszej części debiutanckiego albumu piosenkarza „My World”, który na świecie ukazał się 17 listopada 2009 roku, miał już 8 rocznice od wydania singla który, opublikowany został 8 października 2009 roku. Piosenka jest Wam na pewno bardzo dobrze znana, to właśnie przy tym utworze na trasach „My World Tour” oraz „Believe Tour” była wybierana dziewczyna, dla której nasz idol śpiewał, tańczył oraz wręczał kwiaty lub wianek, przy czym jedna róża była sztuczna z podpisem „Na całe życie”. Na koncercie 11 listopada który odbył w Krakowie mogliśmy usłyszeć fragment tego pięknego utworu.

01/10/2017
Teledysk do „2U” już dostępny!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Ukazał nam się teledysk do piosenki „2U”, który już nieco wcześniej zapowiedział nam David Guetta, o czym mogliście przeczytać za pośrednictwem naszych portali społecznościowych. W teledysku nie zobaczymy naszego ulubionego wokalisty, ale zobaczymy dwójkę ludzi. Pasuje do całej piosenki i wszystko jest naprawdę bardzo zgrane. Przy piosence i teledysku pracowały znane nam osoby jak Poo Bear, Josh Gudwin ale nie tylko. Widać wszyscy ogromnie się postarali. Miejmy nadzieję, że dzięki temu muzycznemu video jeszcze większe sukcesy osiągnie sama piosenka. Jak Waszym zdaniem, teledysk pasuje do piosenki? Dajcie nam znać!

09/09/2017
„Friends” pokrywa się złotem w Kanadzie!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dostaliśmy informację, prosto od Music Canada, że piosenka stworzona wraz z BloodPopem, czyli „Friends”, właśnie w Kanadzie pokryła się ZŁOTEM! To naprawdę ogromne wyróżnienie tej piosenki dla naszego idola, ale także współtwórcy hitu. Nadal zdobywa wysokie pozycje w świecie muzyki i na wielu listach, co jest już samym ogromnym sukcesem. Oprócz tego wylądowała na 4 miejscu listy U.K. Singles w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kolejne sukcesy z tą piosenką. Serdecznie gratulujemy!

22/08/2017
Remix piosenki „2U” Toma Martina
Oliwia | Skomentuj (0)

18 sierpnia pojawił się kolejny remix piosenki „2U”. Tym razem został on stworzony przez Toma Martina. Widać, że mężczyzna włożył w to dużo pracy. Remix jest naprawdę spoko i myślę, że wielu osobom przypadł go gustu. Jeśli lubicie od czasu do czasu posłuchać dobrej przeróbki to myślę, że ta będzie odpowiednia. Zapraszamy do posłuchania!

21/08/2017
Artykuł „Friends”
Tusihuana | Skomentuj (0)

Od wydania najnowszego krążka Justina Biebera minęły już prawie dwa lata. Od tamtej pory Kanadyjczyk często współpracował z różnymi artystami, m.in. DJ Khaled, David Guetta czy Louis Fonsi i „Despacito”. Dawno jednak nie usłyszeliśmy niczego nowego, od samego Justina. Aż do tej pory! W towarzystwie BloodPop zaprezentowana została piosenka „Friends”. BloodPop to uznany producent i kompozytor, który współtworzył wraz z Justinem jego album „Purpose”. Ale to nie wszystko! Piosenkę tę współtworzyła również Julia Michaels znana lepiej ze swojej piosenki „Issues”.
Na razie nie wiemy czy kawałek zapowiada najnowszy krążek wokalisty, czy jest tylko pojedynczym utworem. Wiemy natomiast, że nikt obok „Friends” nie może przejść obojętnie. Dlatego już teraz włączcie najnowszą piosenkę Biebera w Spotify, Tidal lub na YouTube, gdzie pojawiło się lyric video. Nagranie opublikowane zostało na kanale BloodPopVEVO 18 sierpnia.

Artykuł napisany przez: pmucha

17/08/2017
#Friends już dostępna!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nowa piosenka naszego ulubieńca we współpracy z BloodPopem jest już dostępna! Została wydana o godzinie 18 polskiego czasu, nie tak jak zapowiadano nieco później. Piosenka jest naprawdę dobra. Widać, że piosenkarz wraz z BloodPopem włożyli w nią dużo pracy i zaangażowania. Widząc wpisy osób z Twittera widać, że kawałek podoba się wielu osobom. Piosenka jest już dostępna do zakupu na iTunes oraz w sklepie Google Play. Oczywiście można ją posłuchać również na serwisie Spotify, wszystkim znanym Youtubie oraz na Tidal. Koniecznie musicie ją posłuchać i dać nam znać czy wam się podoba!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl