• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!

 

17/08/2017
#Friends już dostępna!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nowa piosenka naszego ulubieńca we współpracy z BloodPopem jest już dostępna! Została wydana o godzinie 18 polskiego czasu, nie tak jak zapowiadano nieco później. Piosenka jest naprawdę dobra. Widać, że piosenkarz wraz z BloodPopem włożyli w nią dużo pracy i zaangażowania. Widząc wpisy osób z Twittera widać, że kawałek podoba się wielu osobom. Piosenka jest już dostępna do zakupu na iTunes oraz w sklepie Google Play. Oczywiście można ją posłuchać również na serwisie Spotify, wszystkim znanym Youtubie oraz na Tidal. Koniecznie musicie ją posłuchać i dać nam znać czy wam się podoba!

16/08/2017
Justin na Instagram Stories
Tusihuana | Skomentuj (0)

Również na Instagramowym Stories naszego ulubieńca pojawiło się zdjęcie z okładką, promujące najnowszą piosenkę „Friends”, którą otrzymamy już niedługo. Ponownie nasz idol na zdjęciu napisał „Thursday noon”. Coraz bardziej jesteśmy podekscytowani wydaniem tej piosenki przez niego, wraz z BloodPopem, który tworzy świetne kawałki. Przykładem takiego jest choćby nawet piosenka „Sorry”, z najnowszego albumu o nazwie „Purpose”. Dajcie nam znać czy równie bardzo nie możecie się poczekać na czacie po lewej stronie. Zobaczcie fotkę!

16/08/2017
Justin na BKSTG
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubiony wokalista dodał dwa nowe posty poprzez aplikację BKSTG. Pierwszym było zdjęcie okładki do piosenki, która ma pojawić się w tym tygodniu, czyli „Friends”. Zdjęcie podpisał „Thursday” co w naszym języku oznacza „Czwartek”. Jak wiadomo wtedy ma pojawić się piosenka. Naszym czasem prawdopodobnie będzie to piątek. Pewnie również nie może doczekać się zaprezentowania nam jej. Zobaczcie fotkę!

Kolejnym postem dodanym przez niego było słowo „Friends”. To tytuł najnowszej piosenki, którą usłyszymy już wkrótce. W naszym języku to słowo oznacza „Przyjaciele”. Wiadomo, że kawałek tej piosenki będzie brzmiał „Can we still be friends”. Wszyscy oczekujemy wydania piosenki i wiemy, że będzie świetna. Musimy jeszcze chwilę poczekać. Tymczasem, zobaczcie post!

16/08/2017
„Friends” jako nowa piosenka – już w czwartek/piątek!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec poprzez swoje konta społecznościowe zakomunikował nam wydanie nowej piosenki o tytule „Friends”. Wiadomo nam, że została stworzona wraz z BloodPop, czyli amerykańskim muzykiem, producentem muzycznym i tekściarzem. Poprzednio jego pracę mogliśmy zobaczyć w piosence „Sorry”. Wokalista napisał, że piosenka pojawi się w czwartek po południu, jednak jak często bywa, naszym czasem prawdopodobnie będzie to już piątek. Nie możemy się jej doczekać, a wy? Dajcie nam znać na czacie po lewej stronie!

15/08/2017
Nowości na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec na swoim profilu Instagramowym umieścił 3 nowe zdjęcia. Pierwsze z nich przedstawia Kanye Westa, drugie jest wspomnieniem o nowej piosence, która ma wyjść już w ten piątek. Właściwie Bieber zapowiedział piosenkę na czwartkowe popołudnie, ale jak to u nas zazwyczaj bywa, piosenka naszym czasem prawdopodobnie pojawi się w piątek. Wiadomo, że ma nosić tytuł „Friends” ale o niej wspomnimy Wam w kolejnym wpisie. Ostatnie zdjęcie jakie umieścił to fotka Shawna Mendesa. Gwiazdor źle napisał jego imię i nazwisko, gdyż początkowo oznaczył go „@shawmendez” a następnie poprawił ostatnią literę na „s”. Dodał przed tym „co za legenda”. Sprawdźcie je w naszej galerii!

11/08/2017
Lucy Hale śpiewa kawałek „Never Say Never” i mówi o Justinie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Lucy Hale to amerykańska aktorka oraz piosenkarka, która szczególną popularność zdobyła dzięki serialowi „Pretty Little Liars”. Możecie ją kojarzyć. W wywiadzie wypowiedziała się na temat naszego ulubieńca, a także zaśpiewała kawałek refrenu piosenki „Never Say Never”. Do tej piosenki także nawiązuje mówiąc o niej. Przeczytajcie co miała do powiedzenia i obejrzyjcie filmik na naszym kanale!

Lucy Hale w wypowiedzi: „Nigdy nie mów nigdy. To jest to czego nauczył mnie Justin Bieber.”

11/08/2017
Julia Michaels o powstaniu „Sorry” Justina Biebera
Tusihuana | Skomentuj (0)

Julia Michaels wraz z Justinem Bieberem, ale również wieloma innymi osobami pracowała nad piosenką „Sorry”, z najnowszego albumu naszego ulubieńca, czyli „Purpose”. Jest osobą, która ma swój wkład w napisaniu tej piosenki. Wyjaśnia jak powstała, co chcieli w niej uchwycić i jak widziała szansę na znalezienie się piosenki na albumie. Przeczytajcie jej wypowiedź już teraz!

Julia Michaels o powstaniu „Sorry”: „Myśleliśmy, że szanse na wejście na album Justina są naprawdę małe. Staraliśmy się uchwycić tę chwilę w związku czy ten konkretny moment w Twoim życiu, gdzie zdajesz sobie sprawę, że popełniłeś błąd i jesteś wreszcie gotowy do przyznania się i przeproszenia.”

26/06/2017
Nowa piosenka – 2U!
Martyna | Skomentuj (0)

Po raz kolejny nasz idol zaskoczył nas nową muzyką powiadamiając nas o jej wydaniu dosłownie kilka dni wcześniej. Tym razem nasz ulubieniec stworzył duet z Davidem Guetta zatytułowany „2U”, który naszym zdaniem brzmi naprawdę niesamowicie. Zagadka z imionami, które nasz idol dodał na twitterze także została rozwiązana, gdyż były to po prostu imiona modelek Victoria’s Secret, które wystąpiły w wideo do właśnie tej piosenki. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać najnowszej perełki koniecznie to nadróbcie. Posłuchajcie już teraz!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl