• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
11/10/2017
Mama Justina o tym, gdzie się obecnie znajduje
Patrycja | Skomentuj (0)

Nie da się nie zauważyć, że wiadomości o naszym idolu ostatnio zanikły. Nie wiadomo gdzie się znajduje, z kim przebywa. Fani zaczęli się martwić, więc rozpoczęli pisanie do różnych osób z otoczenia wokalisty. Na pytanie gdzie znajduje się nasz idol odpowiedziała jego mama – Pattie Mallette. Odpisała że wie gdzie obecnie jest. Jak dobrze wiemy, publicznych wyjść, gdzie mogliśmy podziwiać mamę oraz syna ostatnimi czasy nie było. Są podejrzenia, że piosenkarz spotkał się właśnie ze swoją mamą. A Wy jak myślicie z kim nasz idol teraz spędza czas?

30/01/2017
Pattie Mallette na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

W odpowiedzi na zdjęcie z Twittera należącego do Jeremiego Biebera z dopiskiem „bardzo dumny” jego była partnerka napisała na swoim krótkie „me too”. Chyba nie trzeba nic tutaj więcej tłumaczyć. Czasem wystarczą dwa słowa by wyrazić dumę. Jeśli nie wierzycie zobaczcie na tweeta poniżej. Zapraszamy!

28/01/2017
Notowania na polskim iTunes
Tusihuana | Skomentuj (0)

Notowania na polskim iTunes:
– Album „Purpose” w wersji Deluxe jest na 91 miejscu, na liście „Najlepszych Albumów”.
– Piosenka „Love Yourself” jest na 70 miejscu, na liście „Najlepszych Utworów Pop”.
– Piosenka „Sorry” jest na 73 miejscu, na liście „Najlepszych Utworów Pop”.
– Piosenka „Cold Water” jest na 144 miejscu, na liście „Najlepszych Utworów Pop”.
– Album „Purpose” w wersji Deluxe jest na 36 miejscu, na liście „Najlepszych Albumów Pop”.
– Teledysk do piosenki „Beauty And A Beat” jest na 42 miejscu, na liście „Najlepszych Teledysków Pop”.
– Teledysk do piosenki „As Long As You Love Me” jest na 97 miejscu, na liście „Najlepszych Teledysków Pop”.
– Teledysk do piosenki „Boyfriend” jest na 111 miejscu, na liście „Najlepszych Teledysków Pop”.

21/01/2017
Aktywność na MEMEP
Tusihuana | Skomentuj (0)

Na dawnym Shots of Me, a dzisiejszym Memep nasz idol umieścił w ostatnim czasie dwa zdjęcia Jedno to mem utworzony z jego fotek, z przedszkola w Miami, wykonanych ostatniego dnia zeszłego roku. Do tego wpleciona jest rzekoma wypowiedź Pattie Malette. Natomiast druga fotka jest cała w czerwonym odcieniu i nic na niej nie widać. Justin dawno nie umieszczał niczego na tej platformie, więc warto zobaczyć. Zachęcamy!

17/12/2016
Rare zdjęcie z dzieciństwa!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiło się nowe zdjęcie, należące do rare „rzadkich” zdjęć Justina z dzieciństwa. Na zdjęciu jest z mamą Pattie Mallette, która obejmuje syna. Można zauważyć za nimi niesamowity widok i zobaczyć jaka magia jest na tym zdjęciu. Czyż ta fotka nie jest urocza? Oceńcie sami!

07/12/2016
Pattie Mallette na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

Mama Justina, czyli Pattie Mallette również oglądała The Ellen Show. Na swoim profilu na Twitterze umieściła właśnie występ z piosenką „Cold Water”, który chwali naprawdę wiele osób. Naprawdę to był udany występ, a głos naszego idola pobił wszystko. Sprawdźcie ten tweet!

08/11/2016
(07.11) W Toronto, Kanada
Tusihuana | Skomentuj (0)

Kolejny dzień, czyli 7 listopada Juss także był widziany w swoim rodzinnym Toronto, w Kanadzie. Najprawdopodobniej był to już jego ostatni dzień pobytu tam, gdyż dziś ma koncert we Wiedniu. Powróćmy jednak to Toronto… Justin spotkał tam fanów, z którymi odbył krótką rozmowę. Śmiał się, żartował, i tańczył z nimi. Miał bardzo dobry humor. Przytulił każdą osobę, niektórych kilkakrotnie. Biebs wspomniał również, że robi internetowy kurs uniwersytecki – zapisał się na fizjologię i kursy anatomii. Zajrzyjcie na fotki!

Wypowiedzi fanek o spotkaniu:
– „Powiedział, że niedługo opuszcza Toronto i leci do Wiednia. Powiedział też, że trasa jest bardzo dobra. Był szczęśliwy, że przyjechał do domu na kilka dni i zobaczył się z rodziną.”
– „Dosłownie chodziliśmy ulicą razem i mieliśmy prawdziwą rozmowę.”
– „Zapytałam o Journals Tour i się roześmiał, a potem dabbował. Spytałam znowu dzisiaj wieczorem i powiedział, że mnie kocha.”
– „Spotkałam go już kilka razy. Był bardzo miły. On lubi się przytulać. Jeżeli go spotkacie – bądźcie cicho i bądźcie spokojni. To owocuje.”

Ponadto fanka, która wpadła na Justina zapytała co zrobić i wyjaśniła, że robi fotograficzny projekt. Inna zaś powiedziała mu, że jest jego ogromną fanką. On z kolei zapytał ją do jakiej szkoły uczęszczała i jaki program miała. Kolejna Belieber powiedziała, że podoba jej się jego kurtka i zapytała skąd jest. Żuł wtedy gumę i miał na sobie okulary. Odpowiedział jej, że nie pamięta, ale dostał to wczoraj.


Tego samego dnia Bieber spotkał fankę w Starbucksie. Powiedział jej, że nazywa się Bill. Oprócz tego oznajmił jeszcze podczas spotkania, że naprawdę tęsknił za mamą – Pattie i był podekscytowany spotkaniem z nią.

20/09/2016
Pattie Mallette słucha „Let Me Love You”
Tusihuana | Skomentuj (0)

Mama Justina, o której mowa – Pattie Mallette – dodała tweeta ze słowami refrenu piosenki „Let Me Love You”. Jak widać ona również wspiera twórczość syna, widać, że podobają jej się jego piosenki. Czy wy również uwielbiacie piosenkę „Let Me Love You” tak jak mama naszego idola? Dajcie nam znać na czacie po prawej stronie!

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl