• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
10/06/2017
04.06 – One Love Manchester – Manchester, Wielka Brytania | Charytatywny koncert Ariany Grande
Tusihuana | Skomentuj (0)

4 czerwca miało miejsce niesamowite wydarzenie, a więc charytatywny koncert wspaniałej piosenkarki, czyli Ariany Grande dla poszkodowanych rodzin w ataku terrorystycznym w Manchesterze. Koncert nosi nazwę One Love Manchester. Był najwięcej oglądanym koncertem wszech czasów, co dodatkowo pokazuje to, jak ważny dla wielu był. Obok takich gwiazd jak Ariana Grande, Miley Cyrus, Coldplay i wielu innych, także pojawił się Justin Bieber! Zaśpiewał on dwie piosenki oraz zrobił ogromne show. Jego wypowiedzi doprowadziły do płaczu wiele osób, będących obecnych wtedy w Manchesterze ale również przed ekranami. Mamy dla Was jego wypowiedzi z tego, więc przeczytajcie je już teraz!

Przed rozpoczęciem piosenki ‚Love Yourself’:
– „Cześć wszystkim. Jak się macie tej nocy? Po pierwsze chcę podziękować za zaproszenie mnie tutaj tej nocy. Jesteście naprawdę odważni. Jaką naprawdę niesamowitą rzeczą jest robienie tego tutaj tej nocy, zgodzicie się ze mną? Zgodzicie się ze mną, że miłość zawsze wygrywa? Co jest lepszym sposobem walki zła ze złem, to walka zła z dobrem. Zgodzicie się z tym? To zaszczyt być tutaj i może powinienem po prostu zagrać trochę muzyki, prawda?”

Kilka słów po piosence ‚Love Yourself’:
– „Możemy to zrobić teraz? Chcę śpiewać właśnie teraz. Zaczynajmy śpiewać „miłość, miłość, miłość!” (Wszyscy krzyczą). Miłość zawsze na końcu wygrywa. Dziękuję Wam bardzo.”

Po piosence „Cold Water”:
– „Nie zamierzam opuścić nadziei. Nie zamierzam opuścić miłości. Ne zamierzam opuścić Boga. Podnieście swoje ręce do góry jeżeli nie macie zamiaru odpuścić. Bóg jest dobry w środku ciemności. Bóg jest dobry w środku zła. Bóg jest w środku. Nie ważne co dzieje się na świcie, Bóg jest w środku. I kocha Was. Jest tutaj dla Was. Chcę poświęcić ten moment dla uhonorowania ludzi, których zaginionych czy zabranych. Kochamy Was bardzo mocno. Dla rodzin… Kochamy Was bardzo mocno. Podnieście obie swoje ręce dla uhonorowania tych ludzi właśnie teraz. Wszyscy powiedźcie ‚czcimy Was’, ‚kochamy Was’. Dziękuję Wam bardzo za zaproszenie mnie. Kocham Was.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Moment, kiedy nasz ulubieniec wzruszył się podczas przemowy wielu poruszyło. Przemowa była wspaniała, o czym mogliście przeczytać wyżej. Jak dobrze wiecie okrzyki „Miłość, miłość, miłość”, były cudowne, tak jak i publiczność. Na naszym kanale pojawił się przetłumaczony cały filmik z jego wypowiedzi i występu. Sprawdźcie go!

10/12/2016
(09.12) Występ na iHeart Jingle Ball w NYC
Tusihuana | Skomentuj (0)

Justin Bieber wystąpił wczoraj 9 grudnia na iHeart i Z100 Jingle Ball w Madison Square Garden, które znajduje się w Nowym Jorku. Nasz idol utknął w korku przed koncertem, jednak nie zrezygnował z tego powodu. Wysiadł z samochodu i szedł kilka kilometrów na piechotę. Kiedy przed jego wyjściem na scenę Ryan Seacrest zapytał publiczność czy są podekscytowani, że zobaczą Justina na scenie i wszyscy krzyknęli, że tak. Chris Rock tylko wspomniał o Justinie a publiczność wręcz oszalała.

Sarah Jessica Parker zapowiadając Biebera: „W imieniu Beliebers dalekich i rozległych, to przyjemność zapowiedzieć na scenie jednego, jedynego, Justina Biebera!”

Zdjęcia od fanów

Justin podczas show:
– „Nie pijcie i nie jedźcie. Boże błogosław. Wychodzę.”
– „Zróbcie hałas dla iHeart Radio. Zróbcie hałas dla Z100 i dla każdego co tutaj dzisiaj wystąpił.”
– „Zaśpiewajcie ze mną ostatnie słowa jeszcze raz.”
– „Dziękuję wam!”

Zdjęcia od paparazzich

Piosenki wykonane podczas show:
1) Where Are U Now
2) Company
3) Cold Water
4) Love Yourself
5) What Do You Mean
6) Let Me Love You
7) Sorry

05/12/2016
(03.12) Występ na 997 Triple Ho Show | San Jose
Tusihuana | Skomentuj (0)

Zgodnie z dużo wcześniejszymi zapowiedziami, Justin Bieber przybył na 997 Triple Ho Show, aby dać najlepszy występ jaki tylko potrafił. Miało to miejsce 3 grudnia. Miejscem, w którym odbyło się wydarzenie tym razem było San Jose, ale również znajdujące się w Kalifornii. Kiedy przed występem Justina, został on ogłoszony wszyscy zaczęli piszczeć, wiwatować i krzyczeć. Jak twierdzą fani, podczas wydarzenia Justin dabbował na scenie. Również kilku osobom wręczył kostki do gry! Biebs pozwolił fanom samym zaśpiewać kawałek „Love Yourself”, a gdy wszyscy głośno śpiewali powiedział: „Dobra robota!”

Wypowiedzi naszego idola:
– „Przywitajcie się z waszym chłopcem, jeżeli widzicie mnie na ulicy!”
– „Udało mi się!”
– „Dobra robota!”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Piosenki wykonane podczas show:
1) Where Are U Now
2) Company
3) Cold Water
4) Love Yourself
5) What Do You Mean
6) Let Me Love You
7) Sorry

(Po kliknięciu na niektóre nazwy piosenek przeniesie was tam, gdzie możecie je obejrzeć)

03/12/2016
(02.12) Występ na KIIS Jingle Ball 2016 | Los Angeles
Tusihuana | Skomentuj (0)

Zgodnie ze wszystkimi zapowiedziami już dużo wcześniej, nasz idol 2 grudnia miał wystąpić na KIIS Jingle Ball 2016 i tak właśnie zrobił! Po końcu europejskiej trasy „Purpose” wystąpił na tym wydarzeniu, wraz z wieloma innymi gwiazdami. Odbyło się to wszystko w Los Angeles. Występ przebiegł bardzo dobrze, a nasz idol na scenie naprawdę świetnie się bawił. Również próbował zaśpiewać „high note” a kiedy udało mu się to powiedział „tak, zrobiłem to!”. Według fanów jego głos brzmiał nieziemsko. Sprawdźcie początkowo zdjęcia!

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

Wypowiedzi podczas show:
-„Właśnie wróciłem z trasy i zrobiłem ponad 100 koncertów, i całkiem skończyłem. Obiecuję dać wam najlepszy koncert jaki jest możliwy!”
– „Jak się wszyscy czujecie tej nocy?”
– „Dobra, zróbmy to!”
– „Dajcie sobie wszystkim brawa! Dobrze się bawicie tej nocy? Krzyczcie dla Nialla! Krzyczcie dla KIIS-FM! Krzyczcie dla iHeart Radio!”
– „Naprawdę doceniam to, że zaprosiliście mnie tu dzisiaj. Dziękuję KIIS-FM i iHeart Radio!”

Piosenki wykonane podczas show:
1) Where Are U Now
2) Company
3) Cold Water
4) Love Yourself
5) Fast Car
6) What Do You Mean
7) Let Me Love You
8) Sorry

(Po kliknięciu na niektóre nazwy piosenek przeniesie was tam, gdzie możecie je obejrzeć)

03/12/2016
Zapowiedź odcinka w The Ellen Show
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawił się filmik z zapowiedzi Justina Biebera w programie The Ellen Show. Odcinek tak jak już wspominaliśmy będzie emitowany 5 grudnia, a został nagrany dokładnie 1 grudnia. Naprawdę będzie co zobaczyć. Nie możemy się doczekać tego odcinka! A wy? Napiszcie nam na czasie i obejrzyjcie zwiastun!

02/12/2016
Bieber u Ellen już niedługo!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Tak jak dopisaliśmy do kalendarza, oraz napisaliśmy na naszym Twitterze, Justin pojawi się w The Ellen Show już 5 grudnia. Nagrywany program był wczoraj, więc mamy dla was kilka interesujących nowości dotyczących tego co tam się pojawi. W programie The Ellen Show Justin dał fanom bilety na jego następne koncerty w Północnej Ameryce, ale również powiedział, że pracuje nad nowym albumem i nową muzyką. Wystąpił w programie z piosenkami „Love Yourself” i „Cold Water”. Poinformował, że chce zachować obecną fryzurę. Fanka podczas programu powiedziała, że uwielbia jego okulary a on zaśmiał się i podziękował. Justin rozmawiał z fanami, przytulał ich, dawał piątki i spędzał z nimi czas w programie. Fani powiedzieli, że występ był bardzo kameralny.

Wypowiedzi fanek:
– „Dużo dabbował. Miałam wrażenie, że co chwilę.”
– „Starał się z każdym rozmawiać. To miłe.”
– „Byliśmy naprawdę blisko i uśmiechał się do nas cały czas.”

Fanka: „Jesteś szczęśliwy z bycia w domu?”
Justin: „Tak, spałem we własnym łóżku ostatniej nocy!”

26/11/2016
Justin wystąpi na Summer Burst 2017!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Summer Burst to coroczny festival, który odbywa się dwóch miejscach. W dniach od 2 czerwca do 3 na stadionie Ullevi w Göteborgu odbędzie się pierwszy, a drugi od 9 do 10 czerwca w Sztokholmie, Szwecja. Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek, 28 listopada o godzinie 09:00 poprzez Summerburst.se i na tym właśnie w Sztokholmie wystąpi nasz idol!

26/10/2016
PURPOSE TOUR – Birmingham, Anglia – 24.10.2016
Tusihuana | Skomentuj (0)

Następnym miastem w Anglii, w którym odbyło się show było Birmingham. 24 października przed Biebsem wystąpili MiC LOWRY i The Knocks. Tym razem według fanów Justin wyglądał na naprawdę szczęśliwego podczas występów, powiedział również, że chce zobaczyć wszystkie panie skaczące. Zabawną częścią koncertu było to jak włożył głowę w maszynę z dymem, przez co się skrzywił. Z kolei odpowiadając na pytanie fanki powiedział, że gdyby zobaczył zwierzę, i byłoby one pół zebrą i pół osłem byłoby wtedy jego ulubionym. Przed show nasz kochany Nick Demoura dał bilet na PIT jednej z fanek!

Zdjęcia od fanów

Justin podczas koncertu:
– „Wszyscy stajemy się ofiarą zachowywania się jak dzieci.”
– „Nawet o tym nie myśl, podnieś swoją rękę, masz cały czas na świecie.”
– „Czy kiedykolwiek to zrobiliście, że szukaliście telefonu a on był w waszym ręku?”(kiedy szukał w uszach podsłuchu)
– „Jakie jest twoje ulubione zwierzę? Spośród wszystkich pytań, mogła je zadać. Nie wiem, zebra.”
– „Bawię się tutaj, dzisiaj bardzo dobrze.”

Fanka: „Z jaką piosenka, którą napisałeś jesteś najbardziej emocjonalnie połączony?”
Justin: „Life Is Worth Living.”

Fanka: „Dlaczego jesteś taki piękny?”
Justin: „Więc mam piękną mamę i tatę. Byli razem pewnej nocy, zostali w jego domu i uprawiali miłość i wyszedł JB!”

Fanka: „Jaki masz rozmiar buta?”
Justin: „Rozmiar 9 US. Nie wiem jaki to jest tutaj… 8 UK?”

Fanka: „Czy chcesz być moim kochaniem?”
Justin: „Absolutnie chciałbym być!”

Fanka: „Jaka jest twoja ulubiona fryzura jaką do tej pory miałeś?”
Justin: „Dredy!”

Piosenki wykonane podczas koncertu:

1) Mark My Words
2) Where Are U Now
3) Get Used To It
4) I’ll Show You
5) The Feeling
6) Boyfriend
7) Cold Water
8) Love Yourself
9) Home To Mama
10) Been You
11) Company
12) No Sense
13) Hold Tight
14) No Pressure
15) As Long As You Love Me
16) Children
17) Let Me Love You
18) Life Is Worth Living
19) What Do You Mean
20) Baby
21) Purpose
22) Sorry

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl