• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
13/09/2017
101 milionów obserwujących w serwisie Twitter! | Justin na Twitterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

W trakcie wydarzenia Hand in Hand i po nim przybyło naszemu ulubionemu wokaliście wiele obserwujących w serwisie Twitter. Obecnie jest ich ponad 101 milionów! Kolejny milion przybył mu w zalednie 12 dni, a to naprawdę krótki czas na zdobycie tylu obserwatorów. Widać, że profil wokalisty pcha się do przodu. Nadal pozostaje najwięcej obserwowanym artystą w historii. Zobaczcie!

Ponadto pojawił się nowy tweet na jego profilu, który został dodany podczas wydarzenia charytatywnego Hand in Hand. Mogliśmy dodzwonić się do naszego ulubionego wokalisty, aby przekazać datki, swoją pomoc ze względu na wydarzenia w Houston. Gwiazdor napisał „Zadzwońcie do mnie” i podał numer telefonu, a do tego także hasztag wydarzenia. Rzućcie okiem na tweet!

09/09/2017
„Friends” pokrywa się złotem w Kanadzie!
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dostaliśmy informację, prosto od Music Canada, że piosenka stworzona wraz z BloodPopem, czyli „Friends”, właśnie w Kanadzie pokryła się ZŁOTEM! To naprawdę ogromne wyróżnienie tej piosenki dla naszego idola, ale także współtwórcy hitu. Nadal zdobywa wysokie pozycje w świecie muzyki i na wielu listach, co jest już samym ogromnym sukcesem. Oprócz tego wylądowała na 4 miejscu listy U.K. Singles w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kolejne sukcesy z tą piosenką. Serdecznie gratulujemy!

08/09/2017
Dwa nowe rekordy w Księdze Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Pojawiła się świetna wiadomość, a o połowie tej wiadomości wspominaliśmy Wam w ostatnich wpisach. Justin Bieber zostanie dodany z dwoma nowymi rekordami Guinessa w tym roku, czyli najwięcej obserwatorów artysty na Twitterze i Instagramie! To naprawdę kolejne ogromne wyróżnienie dla niego, szczególnie, że pewnie każdy słyszał o Księdze Guinessa i pobijaniu rekordów. Pragniemy pogratulować wokaliście i życzyć dalszych i jeszcze większych suksesów. Spójrzcie!

07/09/2017
100 milionów obserwujących na Twitterze! Rekord Guinessa
Tusihuana | Skomentuj (0)

Naz ulubieniec pobił kolejny rekord, zapisany w Księdze Guinessa. A więc wokalista otrzymał okrągłą liczbę obserwujących w serwisie Twitter, a jest to równe 100 milionów. Jest pierwszym artystą, który tego dokonał. Przed nim jedynie artystka, znana nam Katy Perry otrzymała taką liczbę. Rekord został dodany do Księgi 2017 roku. To naprawdę coś, czego trzeba pogratulować naszemu ulubionemu wokaliście. Życzymy kolejnych rekordów!

22/08/2017
31 milionów subskrypcji na YouTube!
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz idol na kanale „JustinBieberVEVO” w serwisie YouTube, ma obecnie ponad 31,011,930 subskrybentów. Jest to naprawdę ogromna liczba osób, którzy chcą być na bieżąco z nowymi piosenkami i filmikami z wystąpień publicznych naszego ulubieńca. Bardzo się cieszymy z kolejnych sukcesów artysty i życzmy mu jeszcze większej liczby subskrypcji. Kto jeszcze nie odwiedził tego kanału, serdecznie zachęcamy, bo naprawdę warto! Ponadto jest to najwięcej subskrybowany kanał w tym serwisie. Gratulujemy!

22/08/2017
500 milionów wyświetleń „Despacito” w serwisie YouTube!
Oliwia | Skomentuj (0)

Audio „Despacito” w serwisie YouTube osiągnęło ponad 500 milionów wyświetleń! Jest to naprawdę dobry wynik. Cieszymy się, że remix naszego idola wraz z piosenkarzem Luis Fonsi oraz muzykiem Daddy Yankee przypadł do gustu tak dużej liczbie osób. Piosenka jest z pewnością warta posłuchania, więc jeśli ktoś jej jeszcze nie słuchał to musi to konieczenie zrobić. Jesteśmy pewni, że liczba wyświetleń jeszcze wzrośnie, bo na pewno nie jeden osobnik chętnie posłucha ponownie tego kawałka.

22/08/2017
91 milionów obserwujących na Instagramie!
Oliwia | Skomentuj (0)

Nasz idol osiągnął ostatnio kolejny sukces. Na jego portalu społecznościowym, czyli Instagramie, piosenkarza obserwuje już ponad 91 milionów użytkowników. Ta liczba jest naprawdę ogromna. Widać, że ludzie chcą być na bieżąco z życiem naszego ulubieńca i są ciekawi co u niego, dlatego również my podajemy Wam informacje. Gratulujemy piosenkarzowi tak dużej liczby i życzymy jeszcze większej!

17/08/2017
Wygrane nominacje na TCA 2017!
Oliwia | Skomentuj (0)

Jak już wiecie z poprzednich wpisów nasz ulubieniec został nominowany w kilku kategioriach na Teen Choice Awards 2017. Oczywiście nasz idol wygrał parę kategorii z czego ogromnie się cieszymy i jesteśmy dumni z sukcesów wokalisty. Justin Bieber naprawdę zasłużył na tą wygraną, ponieważ te piosenki stały się hitem internetu i nie tylko. Niżej możecie zobaczyć w jakich kategoriach wygrał piosenkarz!

– Choice Latin Song z piosenką „Despacito”
– Choice R&B / Hip-hop Song z piosenką „I’m the One”
– Choice Summer Song z piosenką „Despacito”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl