• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
08/10/2017
Nowe zdjęcia od Karli Welch – „Hanes x Karla”
Amibizzle | Skomentuj (0)

Na początku sierpnia, w pierwszych dniach tego miesiąca pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej, o której z pewnością już słyszeliście, ale dla przypomnienia zdjęcia z niej znajdziecie w galerii. Wczoraj na Instagramie jak i Twitterze niesamowitej stylistki naszego idola Karli Welch pojawiły się trzy nowe zdjęcia, które zostały wykonane w trakcie robienia sesji „Hanes x Karla”, na których jest oczywiście piosenkarz. Na zdjęciach można dostrzec, że wokalista był skupiony i zarazem świetnie się bawił podczas tego wszystkiego. Wystarczy spojrzeć na poniższe fotografie, aby to zobaczyć.

14/09/2017
(12.09) Za kulisami Hand in Hand w Universal City
Patrycja | Skomentuj (0)

Pojawiły się nowe zdjęcia piosenkarza z dnia 12 września, zrobione za kulisami wydarzenia Hand in Hand, odbywającego się w Universal City, co jak już wspomnieliśmy dokładniej działo się w Kalifornii. Artysta prezentował się naprawdę dobrze, ubrany był w białą koszule, niebieskie spodnie, przewieszoną przez głowę niebieską bandamką, okularami na nosie oraz czarne buty. Nasz ulubieniec robił dość śmieszne miny. Widać, że miał tego dnia naprawdę dobry humor. Zdjęcia możecie zobaczyć już teraz w naszej galerii!

26/06/2017
(05.06) Z fanami z fundacji Make-A-Wish na backstage koncertu w Aarhus
Martyna | Skomentuj (0)

5 czerwca w duńskim mieście Aarhus nasz idol po raz kolejny spotkał się za kulisami koncertu obecnie trwającej trasy „Purpose” z fanami z fundacji Make-A-Wish. Jedna z fanek przygotowała prezent dla Esther, a nasz idol żałował, że nie może ona tego przeczytać. Oprócz tego nasz idol zrobił sobie kilka wspólnych zdjęć z fanami. Zobaczcie to koniecznie!

05/06/2017
(04.06) Na backstage charytatywnego koncertu Ariany Grande w Manchesterze
Tusihuana | Skomentuj (0)

Również na backstage pojawili się paparazzi, którzy zrobili dwa zdjęcia naszemu idolowi. Jedno z nich jest kiedy szedł za kulisami koncertu One Last Time, czyli charytatywnego koncertu Ariany Grande, a jest na nim wraz z Miley Cyrus. Kolejne zdjęcie jakie zrobiono jest ze Scooterem Braunem, czyli menadżerem wokalisty. Musicie je zobaczyć u nas!

11/05/2017
(03.05) Z fanami z fundacji Make-A-Wish w Tel Aviv, Izrael
Tusihuana | Skomentuj (0)

Nasz ulubieniec ponownie za kulisami koncertu z obecnie trwającej światowej trasy „Purpose”, spotkał się z fanami z fundacji Make-A-Wish. Miało to miejsce 3 maja, dokładniej w Tel Aviv. Na zdjęciach możemy zobaczyć jak wita się z nimi oraz przytula jednego z fanów. Mamy dla Was również video pokazujące to spotkanie. Sprawdźcie wszystko niżej!

12/04/2017
Make-A-Wish Peru na Instagramie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Na Instagramie po raz kolejny możemy podziwiać zdjęcia naszego idola, z dziećmi z fundacji Make A Wish. Fotografia pochodzi z dnia 5 kwietnia – jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o spotkaniu, koniecznie sprawdźcie poprzednie wpisy. A teraz zachęcamy do zobaczenia zdjęcia – które znajdziecie niżej!

12/04/2017
(05.04) Z fanką z Make-A-Wish na backstage koncertu Purpose Tour w Limie
Tusihuana | Skomentuj (0)

Dnia 5 kwietnia fundacja Make A Wish po raz kolejny spełniła marzenie, jednej z fanek naszego idola. Spotkanie miało miejsce na backstage koncertu trasy „Purpose”, który odbył się w Limie. Wyglądała ona na bardzo szczęśliwą, tak samo jak nasz ulubieniec. Razem śpiewali, rozmawiali nie zabrakło oczywiście czułego uścisku ze strony naszego idola. Jak zawsze mamy dla was zdjęcia, filmik oraz wypowiedź. Jeśli chcecie więcej zdjęć – koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

Fanka z Make-A-Wish o spotkaniu: „Byłam zdenerwowana, nie mogłam mu patrzeć prosto w oczy. Jest piękny we wszystkich zmysłach!”

04/04/2017
(02.04) Z fankami z fundacji Make-A-Wish na backstage koncertu w Sao Paulo
Tusihuana | Skomentuj (0)

Kolejne spotkanie z fanami, z fundacji Make-A-Wish odbyło się za kulisami koncertu. Miał on miejsce 2 kwietnia, a odbył się w Sao Paulo. Tym razem spotkał się z fankami. Obecnie liczy się, że Justin Bieber spełnił marzenia ponad 300 fanów z tej fundacji. To naprawdę ogromna liczba. Mamy dla Was jej wypowiedź, ale także zdjęcia. Sprawdźcie to!

Fanka o spotkaniu Justina: „Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogłam spotkać Justina. Nauczyłeś mnie, aby nigdy nie odpuszczać z marzeniami, za co Ci dziękuję. Zapytałam go czy ma jakieś plany po trasie, a on odpowiedział, że obecnie nie ma jakichś konkretnych planów. Wielu ludzi nie wie, przez co przeszłam, żeby zdobyć jego czas na tę wizytę. Tak, byłam bardzo chora. Może tak nie wyglądam, ale to dlatego, że dobrze to ukrywam. Nie rozmawiałam nigdy wiele o chorobie i tak naprawdę nie wiem dlaczego. Chyba dlatego, że nie wiem co przeżyli inni. Teraz dziele się swoimi doświadczeniami, aby inni mogli wiedzieć co przeszłam, aby dostać szansę spotkania się z Justinem. Wszystko co mogę powiedzieć innym to nie poddawajcie się, ponieważ to Justin, który uczy żeby „nigdy nie mówić nigdy”. Zawsze wierzcie i pokładajcie swoją wiarę w Bogu. To było wyjątkowe doświadczenie. On jest niesamowity! Nie macie pojęcia jaki jest teraz stan mojego umysłu! Zadałam mu kilka pytań, jak to, kiedy znalazł swój cel w Bogu. Powiedział, że nie znalazł swojego pełnego celu w życiu, że wciąż szukał i że to była długotrwała podróż, ale wiedział, że go znajdzie. Przytulił mnie i powiedział, że będzie się za mnie modlił. Czy jest ktoś bardziej uroczy niż on?! To było wspaniałe! Na pewno to był najlepszy dzień mojego życia! Nikt nie jest tak słodki i tak namiętny jak on.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl