• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
14/09/2017
DJ Khaled na Instagramie
Martyna | Skomentuj (0)

Amerykański producent muzyczny, prywatnie dobry kolega naszego idola, wszystkim bardzo dobrze znany m.in. z „The One”, czyli nie kto inny jak DJ Khaled dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie z naszym ulubieńcem. Zostało ono wykonane podczas wydarzenia Hand In Hand, gdy witali się oni ze sobą. Nasz idol kucnął przed stolikiem gdzie siedział jego znajomy, aby zamienić z nim kilka słów. Widać, że na zdjęciu witają się i oboje wyglądają na szczęśliwych. Zobaczcie to zdjęcie poniżej!

14/09/2017
Luis Fonsi na Instagramie
Martyna | Skomentuj (0)

Wszystkim na pewno dobrze znany m.in. z „Despacito”, portorykański piosenkarz Luis Fonsi dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym jest z naszym idolem. Jak to określił w opisie „dobrze było zobaczyć jego chłopca”. Zdjęcie wykonane zostało na planie programu Hand In Hand zbierającego fundusze dla ofiar huraganów w Ameryce. Nasz ulubieniec wygląda na tym zdjęciu na naprawdę szczęśliwego na co wskazuje jego ogromny uśmiech. Zobaczcie to koniecznie!

13/09/2017
(12.09) Wydarzenie Hand in Hand w Universal City, Kalifornia
Tusihuana | Skomentuj (0)

Długo zapowiadane przez nas oraz wszystkich pozostałych członków ekipy, a także samego Justina Biebera wydarzenie o nazwie Hand in Hand odbyło się wczoraj, czyli dokładnie 12 września. Miejsce tego to Universal City, które znajduje się w Kalifornii. Miało ono charakter charytatywny, a więc miało na celu zebranie jak największej ilości datków dla poszkodowanych w huraganie, który miał miejsce w Houston. Wspominaliśmy Wam o tym i nieco o całokształcie wydarzenia. Podczas niego zrobiono Bieberowi tylko jedno zdjęcie, które pochodzi od fanów. Mamy także kilka video. Rzućcie okiem!

Oczywiście to nie jest jedyne zdjęcie, gdyż także znajdowali się tam fotografowie. Wokaliście zrobiono wiele zdjęć z innymi gwiazdami, które również były obecnie podczas tego wielkiego wydarzenia. M.in. mogliśmy zobaczyć go z Joe Jonasem, Luisem Fonsi czy DJ Khaledem. Zadaniem piosenkarza podczas jego eventu było odbieranie telefonów i przyjmowanie datków od osób dzwoniących na rzecz poszkodowanych. Zobaczcie wszystkie fotki!

Oprócz tego nasz ulubiony wokalista miał chwilę na to, aby zabrać głos i powiedzieć kilka słów dotyczących tego eventu, a on wykorzystał to nie tylko na przemowę, ale także na modlitwę. Mamy z tego zarówno filmik jak i tłumaczenie. Widać, że wydarzenie przyniosło mu wiele dobrego, że cieszył się z bycia jego częścią i tego, że mógł w jakikolwiek sposób pomóc. Sprawdźcie to już teraz!

Justin podczas przemowy na Hand in Hand: „Witajcie w domu. Tutaj Justin. Chcę tylko powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny, że jestem częścią tej sprawy. Um, nie chcemy abyście tylko oglądali, chcemy abyście byli częścią tego i podarowali cokolwiek tylko możecie. To nie musi być wiele, tyle ile jest możliwe, abyście dali. Mam tutaj mojego faceta, i um, chcemy odmówić szybką modlitwę.”

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl