• JBIEBER.PL » Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji o Justinie Bieberze!
Data wpisu: 05/06/2017
Autor wpisu:Tusihuana
Skomentuj (0)
(04.06) W Düsseldorf

Dokładnie 4 czerwca nasz ulubieniec został złapany ponownie przez fanów, ale również przez paparazzich. Miało to miejsce w Düsseldorf, czyli w Niemczech. Wokalista rozmawiał wtedy z fanami na temat koncertu One Love Manchester, który odbył się tego samego dnia, ale nie tylko. Mamy dla Was wypowiedzi fanów na temat ich rozmowy, ale także zdjęcia zarówno od nich jak i paparazzich. Są warte uwagi, musicie je zobaczyć. Zachęcamy do wejścia w galerię!

Fani, którzy spotkali Justina:
– „Powiedział nam, że myśli,że to jest wspaniałe, że jesteśmy tak spokojni i szanujący. Powiedział, że kocha z nami rozmawiać. Rozmawialiśmy o zamachach na Londyn i Manchester i powiedział, że powinniśmy modlić się za nich i zawsze szerzyć miłość.”
– „Zapytałam go czy jest podekscytowany występem i powiedział, że jest i wykona krótki akustyczny set.”
– „Powiedział nam, że zaśpiewa coś w stylu ‚Cold Water’ czy ‚Love Yourself’. Był podekscytowany.”
– „Ktoś zapytał go czy ma zamiar zaśpiewać ‚Pray’ czy ‚Purpose’ a on powiedział, że nie wszyscy z ekipy z nim będą, więc wykona akustyczny set.”

Zdjęcia od fanów

Zdjęcia od paparazzich

» Dodaj Komentarz:

Grafika wykonana przez Marleejova, natomiast kodowanie przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby JBieber.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2011 - 2017 JBieber.pl