Aktualizacje Scooter Brauna na Instagramie – JBIEBER.PL
INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
13.09 Jimmy Fallon - The Tonight Show
28.09 ‘Tha Carter V’ - Collab w piosence z Justinem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Aktualizacje Scooter Brauna na Instagramie - 14 Lis 2017 / Tusihuana

Scooter Braun – menedżer i wieloletni przyjaciel naszego idola – ostatnio zaktualizował swoje konto na Instagramie. Z pewnością zastanawiacie się dlaczego o tym wspominam, a mianowicie owy post dotyczy Justina. Wczorajszego dnia minęły 2 lata od kiedy światło dzienne ujrzał przebojowy album Biebera, „Purpose”. To właśnie z nim powrócił po długiej przerwie piosenkarz. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, iż odniósł on niebywały sukces. Z racji rocznicy, Scooter postanowił podzielić się kilkoma fotografiami z trasy oraz pogratulować swojemu podopiecznemu. Również przypomniał on słowa znanego w świecie muzycznym menedżera Petera Menscha. Mężczyzna ponad 4 lata powiedział, iż za 3 lata kariera Biebera się skończy. Jeżeli jesteście ciekawi, co o tej wypowiedzi sądzi Scooter to zachęcam was do przejrzenia całego posta, gdyż znajdziecie tłumaczenie.

2 lata od dnia kiedy ten niesamowity album odkupienia wyszedł. Gratulacje dla @justinbieber i dla wszystkich zaangażowanych. #purpose dumny


Justin: Właśnie wypuściłem krótki film do każdej mojej piosenki na moim albumie, który nosi tytuł „Purpose Movement”. Sprawdźcie to na moim Youtubie. Jeśli jesteście w USA sprawdźcie nową aplikację YouTube i oglądajcie moje widea ciągle.
Scooter: Taneczne wideo, nazywa się Purpose Movement.
Justin: Kocham to.

Co to była za podróż, mijają dwa lata #purpose

Jeszcze jedna rzecz. Nigdy w nas nie wątp. Zwłaszcza jeżeli nas nie znasz. Podczas twojej podróży ludzie będą podstawiać nogi. Nawet ci, których szanujesz. Nie zapominamy. To nas motywuje. Ten cytat pochodzi z 4,5 roku temu. To dłużej niż 3 lata. Niech sobie mówią. My będziemy #wciąższybować. Hej Peter… nigdy się nie baliśmy. Dzięki za motywację. WCIĄŻ TUTAJ


KATEGORIE:
Instagram
Scooter Braun

KOMENTARZE