(11.03) 1Oak | Soulcycle w Los Angeles – JBIEBER.PL
REKLAMA HOSTINGU

 

FACEBOOK

TWITTER
INSTAGRAM
@jbieberplnews
SPOTIFY

12/04/2018 
(11.03) 1Oak | Soulcycle w Los Angeles
Wpis został dodany przez: Tusihuana

Nasz ulubieniec początkowo późną nocą, 11 kwietnia, został zauważony w klubie o nazwie 1OAk, który znajduje się w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Piosenkarz jak widać po nagraniach od fanów świetnie się bawił. W tym samym miejscu także znajdował się Kevin Hart. Do tej pory nie dostaliśmy żadnych zdjęć z tego miejsca. Na videach widać, że miał na sobie różową bluzę. Zobaczcie je!

123 45 6

Nasz ulubieniec został również zauważony tego samego dnia, w czasie, kiedy przybył do Soulcycle, w którym coraz częściej bywa. Znajduje się to oczywiście w dzielnicy miasta Los Angeles, czyli Beverly Hills. Piosenkarz miał na sobie szarą bluzę oraz czarne spodenki. Zdjęcia, które dostaliśmy pochodzą od paparazzich. Zrobili mu je także w czasie opuszczania tego miejsca. Wtedy już opuszczał je w białej koszulce oraz tych samych spodenkach. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

11.04 – Zmierzając do Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia


11.04 – Opuszczając Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia

Naszemu ulubieńcowi także fani zrobili fotkę. Dotarła do nas jak na razie jedna z nich, w czasie, kiedy przemierzał ulice dzielnicy – Beverly Hills. Oprócz tego fotoreporterzy zrobili mu kilka zdjęć, kiedy rozmawiał i robił zdjęcia z młodą fanką i fanem. Było to chwilę po opuszczeniu wcześniej wspomnianego Soulcycle. Jest outfit się nie zmienił.

Wieczorem jednak piosenkarz został zauważony w czasie, kiedy opuszczał kościół – Saban Theater, oczywiście w Beverly Hills. Zobaczyć możemy na fotkach także jego niebieskie Lamborgini, na którym widnieje napis „Cash Only”. Zdjęcia trafiły nieco później do naszej galerii!


Kategorie:
Beverly Hills, Fani:, Filmiki z Justinem, Inne:, Kalifornia, Los Angeles, Miejsca:, Nowości, Paparazzi, Z fanami, Zdjęcia, Zdjęcia od fanów,
KOMENTARZE