(11.03) 1Oak | Soulcycle w Los Angeles – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

(11.03) 1Oak | Soulcycle w Los Angeles - 12 Kwi 2018 / Tusihuana

Nasz ulubieniec początkowo późną nocą, 11 kwietnia, został zauważony w klubie o nazwie 1OAk, który znajduje się w Los Angeles, w stanie Kalifornia. Piosenkarz jak widać po nagraniach od fanów świetnie się bawił. W tym samym miejscu także znajdował się Kevin Hart. Do tej pory nie dostaliśmy żadnych zdjęć z tego miejsca. Na videach widać, że miał na sobie różową bluzę. Zobaczcie je!

123 45 6

Nasz ulubieniec został również zauważony tego samego dnia, w czasie, kiedy przybył do Soulcycle, w którym coraz częściej bywa. Znajduje się to oczywiście w dzielnicy miasta Los Angeles, czyli Beverly Hills. Piosenkarz miał na sobie szarą bluzę oraz czarne spodenki. Zdjęcia, które dostaliśmy pochodzą od paparazzich. Zrobili mu je także w czasie opuszczania tego miejsca. Wtedy już opuszczał je w białej koszulce oraz tych samych spodenkach. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

11.04 – Zmierzając do Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia


11.04 – Opuszczając Soulcycle w Beverly Hills, Kalifornia

Naszemu ulubieńcowi także fani zrobili fotkę. Dotarła do nas jak na razie jedna z nich, w czasie, kiedy przemierzał ulice dzielnicy – Beverly Hills. Oprócz tego fotoreporterzy zrobili mu kilka zdjęć, kiedy rozmawiał i robił zdjęcia z młodą fanką i fanem. Było to chwilę po opuszczeniu wcześniej wspomnianego Soulcycle. Jest outfit się nie zmienił.

Wieczorem jednak piosenkarz został zauważony w czasie, kiedy opuszczał kościół – Saban Theater, oczywiście w Beverly Hills. Zobaczyć możemy na fotkach także jego niebieskie Lamborgini, na którym widnieje napis „Cash Only”. Zdjęcia trafiły nieco później do naszej galerii!


KATEGORIE:
Beverly Hills
Fani:
Filmiki z Justinem
Inne:
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Paparazzi
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE