Odwiedziny restauracji Nobu z Hailey Baldwin – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Odwiedziny restauracji Nobu z Hailey Baldwin - 06 Lip 2018 / Tusihuana

Kolejny dzień spędzony u boku Hailey Baldwin! 24-letni piosenkarz coraz częściej jest widywany z 21-letnią modelką. Wspominaliśmy Wam już o ich relacji. 5 lipca nasz idol był widziany początkowo sam w Central Parku, który znajduje się w Nowym Jorku. Tam wykonał zdjęcia z fanami, które przedstawiamy niżej. Na następnych fotkach z fanami jest już w restauracji o nazwie „Nobu”, jest również na nich wraz z Hails.

05.07 – Z fanami w Nowym Jorku

05.07 – Z fanami i Hailey Baldwin – Brooklyn, Nowy Jork

05.07 – Z Hailey Baldwin sfotografowani przez fanów w Brooklyn, Nowy Jork

123 45678

Fani byli ogromnie podekscytowani spotkaniem swojego największego idola. Wielu z nich opisało swoje uczucia w internecie, na portalach społecznościowych, social mediach takich jak np. Twitter. Wiele z nich udało nam się wyłapać. Zostały one przetłumaczone poniżej!

„Jedna z dziewczyn, która spotkała dzisiaj Justina powiedziała, że była szczęśliwa jedynie przytulaniem Justina, a on sam zapytał ich o zrobienie zdjęcia.”‬
– „MOJA PRZYJACIÓŁKA SPOTKAŁA DZISIAJ JUSTINA!”‬
– „‪KOCHAM CIĘ BARDZO @justinbieber TO JEST WSZYSTKO CZEGO KIEDYKOLWIEK CHCIAŁAM, DZIĘKUJE CI BARDZO ZA PRZYTULENIE I ROZMOWĘ ZE MNĄ. KOCHAM CIĘ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK”‬
– „Miał małą strzałkę w okolicy łuku brwiowego – dla wszystkich którzy pytają (o tatuaż).”
– „Jego przytulenie było naprawdę niesamowite, to jedyna rzecz, której chciałam i w końcu się stała.”
– „Właściwie powiedziałam mu wiele razy, że mu dziękuję i że jest miłością mojego życia.”
– „Skomplementowałam jego tatuaż nad brwią. jest tak słodki.”
– „Cait powiedziała 11:11 – spotkamy Justina i pie*rzone 6 minut później go spotkałyśmy.”
– „Zapytałam czy mnie przytuli i to on zapytał nas o zdjęcie.”
– „Jestem tak wdzięczna, myślałam, że to nigdy się nie stanie. Jestem taka szczęśliwa.”
– ‪ „Media sprawiają, że jest kimś innym niż jest. Wyluzowany i pokorny ziomek.”‬
– „Miział moje ramie, moje serce nie wytrzyma. Sprawił, że czułam się komfortowo i że łatwo mi się z nim rozmawiało. Kocham go.”
– „Nie mogę uwierzyć w to co się właściwie stało ostatniej nocy. W ogóle się tego nie spodziewałam! W zasadzie Justin był w drodze do miejsca pobytu Hails. Byłam pierwszą osobą, która podeszła i powiedziała „cześć”. On zatrzymał się i powiedział „cześć, teraz się śpieszę, ale możemy zrobić kilka zdjęć 1/1”. Ale zaczęliśmy go pytać jak minął jego dzień, co się stało z jego brodą ogolił się. Powiedział, że Hailey go do tego zmusiła, z czego wszyscy zaczęliśmy się śmiać, a ktoś dodał, że było to dobre, a on „było dobrze, czyż nie?” Pytałam go o włosy, czy ma zamiar je zapuszczać, a on powiedział „tak, mam zamiar zapuścić włosy jak Brad Pitt”. Potem powiedzieliśmy mu o jego butach ponieważ był w klapkach z hotelu. STANUJEMY BEZDOMNEGO JUSTINA!
Mieliśmy moment rozmowy z nim o tym, jak go kochamy i wspieramy nie ważne co się dzieje, że jest bardzo utalentowany i zawsze będziemy tu dla niego. Powiedział „dziękuję Wam za wszystko, każdemu z osobna za wsparcie i naprawdę to doceniam.” NIC TYLKO MIŁOŚĆ DO TEGO DZIECIAKA❤️ W KOŃCU TO ZROBIŁAM 2010-2018”

Początkowo Hailey Baldwin i Justin Bieber zostali zauważeni na ulicach Brooklynu, jednak nieco później paparazzi złapali ich, gdy oboje przebywali w restauracji. Weszli do niej dumnie trzymając się za ręce, oboje wyglądając na szczęśliwych. W samym miejscu jednak zrobili wiele zdjęć z fanami, już gdy ją opuszczali. Prawdopodobne jest to, że sam Bieber zaproponował im zrobienie zdjęć. Fotoreporterzy jednak nie odpuścili i wykonali także zdjęcia w czasie opuszczania tego miejsca. Sprawdźcie wszystkie w galerii!

05.07 – Z Hailey Baldwin na ulicach Brooklyn, Nowy Jork

05.07 – Z Hailey Baldwin w restauracji Nobu w Brooklyn, Nowy Jork

05.07 – Z Hailey Baldwin opuszczając Nobu w Brooklyn, Nowy Jork


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Miejsca:
Nowości
Nowy Jork
Osoby:
Paparazzi
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów

KOMENTARZE