Przybycie do Atlany wraz z narzeczoną – JBIEBER.PL
pomagaj

INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
27.02 "The Best" album
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Przybycie do Atlany wraz z narzeczoną - 18 Lip 2018 / Amibizzle

Otrzymaliśmy zdjęcia naszego ulubieńca z fanami do dalszej kolekcji z dnia 15 lipca, które zostały zrobione w Atlancie, Georgii. Uśmiech sam wkrada się na twarz, gdy patrzy się na takie cudowne zdjęcia. Piosenkarz jak widać jest bardzo skory do zrobienia sobie zdjęć z fanami, co świadczy o tym, że coraz więcej zdjęć do nas dociera. W dodatku jedna z fanek wypowiedziała się o spotkaniu z wokalistą!

Wypowiedź fanki, która go spotkała: „Powiedział mojej przyjaciółce, że podoba mu się jej koszula. Był bardzo miły i zrobił zdjęcia z każdym kto go o to poprosił.

Następne zdjęcia, które otrzymaliśmy pochodzą z tego samego dnia co powyższe, czyli z 15 lipca. Na fotografiach widzimy jak nasz idol wraz ze swoją narzeczoną, czyli Hailey Baldwin znajdują się w Top Golf, czyli w takim pubie sportowym. Zakochana w sobie para grała w golfa, co widać na niektórych zdjęciach. Na kilku innych zdjęciach widać jak para obejmuje się i patrzy sobie głęboko w oczy. Trafiły do nas filmiki, które znajdziecie poniżej, a także zachęcamy do zobaczenia większej ilości zdjęć w naszej galerii!

1234

15.07 – Z Hailey Baldwin na lotnisku w Miami, Floryda

Tego samego w dalszym ciągu dnia nasz ulubieniec został sfotografowany przez paparazzich w słonecznym Miami na Florydzie. Na wszystkich zdjęciach piosenkarz jest sam. Na kilku fotografiach jest ubrany w niebieską koszulkę, ciemne spodenki z dwukolorową czapką na głowie, przeglądał coś na telefonie lub nawet robił jakiemuś obiektowi zdjęcia, a na pozostałych zdjęciach ma już tylko na sobie czerwone spodenki i różową czapkę, co oznacza, że musiał pójść przebrać się w którymś momencie.

15.07 – Z Hailey Baldwin wsiadając na pokład prywatnego samolotu w Miami, Floryda

16.07 – W Atlanta, Georgia


KATEGORIE:
Fani:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Miami
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Wypowiedzi
Z fanami
Zdjęcia
Zdjęcia od fanów
Związki:

KOMENTARZE