Hailey Baldwin wypowiada się na temat ślubu! – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Hailey Baldwin wypowiada się na temat ślubu! - 14 Wrz 2018 / Tusihuana

Hailey Baldwin, narzeczona naszego ulubieńca oraz znana modelka udzieliła wywiadu dla THECUT, w którym opowiedziała o przyszłym ślubie z Justinem Bieberem, planach i o relacji artysty z jej rodzicami. Dzięki tej wypowiedzi możemy dowiedzieć się, że rodzina gwiazdy naprawdę ich wspiera, jej siostra będzie ich druhną, a Jazmyn Bieber może sypać kwiatki na ich ślubie. Zobaczcie przetłumaczony artykuł z oficjalnej strony THECUT i przeczytajcie co miała do powiedzenia!

Kiedy zapytałam, czy przyszła pani Bieber wie, gdzie chciała się pobrać, uśmiechnęła się i powiedziała: „Myślę, że zawarcie związku w lesie byłoby bardzo piękne.” Mówi, że ma wspaniałą osobę do planowania ślubu, która szuka idealnego miejsca, najlepiej na zachodnim wybrzeżu, a podczas gdy suknia ślubna jeszcze nie została stworzona, wybrano projektanta. Wesele będzie małe i rodzinne.
„Moja siostra będzie moją druhną” – uśmiecha się. „Ja byłam jej [druhną] w zeszłym roku. A może młodsza siostra Justina jako dziewczynka sypiąca kwiaty. Czy 10 latka jest za stara?”
Hailey mówi, że wie, że wielu widzi 22 letnie osoby jako zbyt młodych, aby się ożenić (mówi, że ślub będzie w 2019 roku), ale nie jest to czymś nowym w domu Baldwinów.
„Moja siostra miała 24 lata, gdy brała ślub, a moi rodzice też się pobrali się kiedy byli młodzi. Nie widzę powodu, aby czekać. Kiedy wiesz, że to prawdziwe, to jest prawdziwe.”
Najwyraźniej jej rodzice zgadzają się.
„Powiedziałam im: „Zatrzymalibyście mnie, gdybyście uważali, że to nie jest właściwa decyzja, prawda? A oni nie zrobili tego”” mówi ze śmiechem. „Myślę, że kochają go bardziej niż mnie!”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Hailey Baldwin
Inne:
Inni o Justinie:
Jailey
Nowości
Osoby:
Wypowiedzi
Związki:

KOMENTARZE