„Bardzo mi na nim zależy” Madison Beer w wywiadzie o Justinie – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

„Bardzo mi na nim zależy” Madison Beer w wywiadzie o Justinie - 25 Wrz 2018 / Tusihuana

Madison Beer, piosenkarka, która jakiś czas temu była promowana właśnie przed naszego idola ponownie wypowiedziała się o nim w jednym z ostatnich wywiadów. Artystka pnie się w górę list przebojów w Stanach Zjednoczonych ale nie tylko. Jej piosenka „Home to You” zgarnia coraz więcej wyświetleń oraz odsłuchań w różnych serwisach. Jest również przyjaciółką naszego idola i ma o nim naprawdę dobre zdanie. Z wypowiedzi możemy wywnioskować, że wiele czasu poświęca jej Justin Bieber. Koniecznie przeczytajcie!

„Zawsze chcę, żeby pamiętał, że ma we mnie prawdziwą przyjaciółkę, że bardzo mi na nim zależy i jego dobrym samopoczuciu. Mam na myśli, że jest samotny na szczycie, więc chcę być tam dla niego, tak jak on był dla mnie.”
„Była jakaś 2 nad ranem i weszłam tam, gdzie nagrywał, i siedzieliśmy przez jakieś 3 godziny po prostu rozmawiając. Nie pamiętam dokładnie słów, które powiedział, ale po prostu był tam dla mnie, co mnie po prostu uszczęśliwiło.”
„Tego wieczoru mieliśmy sesję studyjną i nagraliśmy dwie piosenki, które nigdy nie wyszły, ale są naprawdę super. Mam nadzieję, że wrócimy kiedyś do nich, ponieważ są naprawdę super, bardzo odlotowe.”


KATEGORIE:
Ciekawostki
Inne:
Inni o Justinie:
Nowości
Osoby:
Przyjaciele
Wypowiedzi

KOMENTARZE