Dzień spędzony z żoną w Kalifornii – JBIEBER.PL


INFORMACJE O STRONIE
Nazwa: Justin Bieber Polska - JBIEBER.PL
URL: jbieber.pl
Online od: kwiecień 2011
Kontakt: jbieberplkontakt@gmail.com
Hosting: Fan-strefa.pl
Administratorzy: Tusihuana,Vienna
Założycielka: Vienna
Redaktorzy: Tusihuana, Patrycja, Amibizzle, Patryk, Vienna
Kodowanie i grafika: Honeymoon Backdrop & JBieber.pl

Wszystkie informacje, zdjęcia oraz nowości umieszczane na stronie należą tylko i wyłącznie do JBieber.pl! Zabrania się kopiowania treści oraz zdjęć, a także motywu graficznego i kodowania! Nasze informacje są chronione prawami autorskimi. Jeśli chcesz korzystać z naszych informacji, napisz do nas!
TWITTER

FACEBOOK

SOCIAL MEDIA JB
STRONA: www.justinbiebermusic.com
FACEBOOK: /justinbieber
INSTRAGRAM: @justinbieber
TWITTER: @justinbieber
YOUTUBE: Justin Bieber
SPOTIFY: Justin Bieber
KALENDARZ
10.05 Kolaboracja z Edem Sheeranem
OSTATNIE WIDEO NA NASZYM KANALE

Dzień spędzony z żoną w Kalifornii - 17 Sty 2019 / Amibizzle

11 styczeń to kolejny dzień, który nasz idol spędził ze swoją żoną w przepięknym stanie, jakim jest Kalifornia. Otrzymaliśmy zdjęcia jak para opuszcza Barnes & Noble, czyli księgarnię, która mieści się w Los Angeles, a dokładniej to w Studio City. Na kilku fotografiach możemy dostrzec jak piosenkarz całuje przez otwartą szybę swoją małżonkę, która jest już w samochodzie na miejscu kierowcy, co wygląda bardzo uroczo. Poniżej jest także filmik, a w galerii jeszcze więcej zdjęć z tego wydarzenia.


Kolejne zdjęcia pochodzą z tego samego dnia, ale tym razem para opuszczała wieczorem West Valley Medical Center, czyli przychodnię lekarską mieszczącą się w dzielnicy Encino. Niestety na zdjęciach niewiele widać, bo praktycznie tylko samochód piosenkarza, ale na jednej fotografii widać małżeństwo jak zmierza do pojazdu. Otrzymaliśmy także filmik, który został dodany też obowiązkowo na naszego Twittera.


11.01 – W Los Angeles, Kalifornia

11.01 – Zauważony w Beverly Hills, Kalifornia

Kolejne zdjęcia jakie otrzymaliśmy przedstawiają piosenkarza, który wraz ze swoją żoną zostali zauważeni w przepięknej dzielnicy Beverly Hills, w stanie Kalifornia. Nasz ulubieniec był ubrany w szarą bluzę z kapturem, krótkie fioletowe spodenki, szare skarpetki i czerwone buty. Para nie szczędziła sobie uczuć, bo na każdym zdjęciu przytulają się i obejmują. Widać, że na każdym kroku darzą się wzajemną miłością. Nie uważacie, że są uroczy?


KATEGORIE:
Filmiki z Justinem
Hailey Baldwin
Inne:
Jailey
Kalifornia
Los Angeles
Miejsca:
Nowości
Osoby:
Paparazzi
Zdjęcia
Związki:

KOMENTARZE